Nábytek Leblová
Nábytek Leblová M&Z, nábytek Pardubice
Jana Palacha 411
53002 Pardubice
tel:+420 466 310 996
mobil:+420 728 325 795
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
GPS: 50°1'39.821"N,15°46'13.728"E

Nábytek Leblová M&Z
Sedací soupravy, Nábytek Leblova M&Z Pardubice
Sedací soupravy Jech


Sedací soupravy Ostatni


Sedací soupravy Lena


Sedací soupravy Fagus


Sedací soupravy Böhm


Doporučený ceník naleznete ZDE.


Katalog sedacích souprav firmy Böhm naleznete ZDE.

Představujeme Vám nový sortiment sedacích souprav značky Böhm.

Rádi bychom Vás upozornili především na řadu Elastic collection, která reprezentuje inovativní přístup značky Böhm k čalouněnému nábytku. Tato kolekce se vyznačuje inovativním použitím prvotřídních materiálů, například vysoce pružných (HR) pěn.

Největší novinkou je použití unikátního rouna Struto elastic, které firma Böhm jako první v Evropě použila při výrobě čalouněného nábytku. Použitím tohoto typu rouna se zvyšuje prodyšnost výrobku a tím i komfort sezení. Za použití tohoto materiálu v čalouněném výrobku byla firma Böhm oceněna na výstavě Mobitex 2013 prestižní cenou GRAND PRIX MOBITEX 2013.

Samozřejmostí u kolekce Elastic je nabídka špičkových potahových materiálů ať už látek nebo kůží. Struto Elastic je inovativní produkt vyrobený technologií Struto kolmým kladením vlákenné vrstvy ze 100% polyesteru s obsahem modi? kovaných elastických pojivých vláken poslední generace, která vytváří výrobek s výjimečnými vlastnostmi a neobyčejnou životností. Vlákna byla vyvinuta v Japonsku, technologie jejich využití byla vyvinuta v České republice

Špičková kolekce Elastic je od roku 2014 vyráběna s úplným vyloučením použití klasické dřevotřískové desky. Tyto jsou nově nahrazeny OSB deskou, která má vylepšené mechanicko-fyzikální vlastnosti proti DTD desce. To nám umožňuje poskytnout doživotní záruku na kostry této modelové řady.


Sedací soupravy Böhm Nice


Model z řady Elastic collection.

Tato sedací souprava konstrukčně navazuje na modely Bern a Trento a je určen zákazníkům očekávajícím vzdušnější odlehčenou konstrukci na vyšších nožičkách. Od modelové řady 2014 nabízíme dvě varianty područek.
Sedací soupravy Böhm Verona


Moderní řada

Verona to je Romeo a Julie, zaneste trochu lásky i do svého domova. Moderní a elegantní vzhled sedačky či neobvyklé polohování područek pro dokonalý odpočinek garantují, že její každodenní užívání se pro vás stane radostí.
Sedací soupravy Böhm Tribeca


Klasická řada

Elegantní sedací souprava, která se stane dominantou každého interiéru,. Spojení moderního a retro designu zajišťuje její univerzálnost. Ať už ji umístíte kamkoliv – Tribeca představuje sázku na jistotu.
Sedací soupravy Böhm Sevilla


Moderní řada

Sedací souprava Sevilla vyniká svou variabilitou a dokonalým řemeslným zpracováním. Při výrobě této soupravy je kladen důraz na každý detail, což dokládá unikátní prošití sedáků a podhlavníků. Díky těmto vlastnostem si vysloužila značnou oblíbenost u zákazníků.
Sedací soupravy Böhm Delta


Další oblíbená sedací souprava z řady RODINA je sedací souprava DELTA . Ve vašem bytě bude působit elegantně, lehce a přesto nepřehlédnutelně. Podle typu nábytku si můžete zvolit dřevěné nebo kovové nožky.
Sedací soupravy Böhm Nantes


Model řady Elestic collection - NOVINKA


Model Nantes je kombinací inovativního přístupu k výrobě sedacího nábytku
a klasických prvků čalounění. Vysoce kvalitní pěny s podílem sojového oleje
doplňuje prodyšné polyesterové rouno, což společně s odpružením zajišťuje
komfortní sezení. Možnost výběru ze čtyř typů područek a elementy je možno doplnit o polohovací podhlavníky. Rozměry je tento model předurčen pro využití v menších interiérech.
Model Nantes je moderní, zajímavý model, který vyniká nejenom nevšedním pojetím, ale i praktickými rozměry.


Sedací soupravy Böhm Křesla


Moderní i klasická křesel řada

Mnoho lidí považuje křeslo za zcela běžný kus nábytku. Jeho důležitost se však ukáže při srovnání obyčejných modelů s těmi, které jsou designovány pro maximální pohodlí. Ať už je vaším přáním spočinout po náročné práci nebo strávit cenný čas s vaší rodinou, jistě oceníte útulná křesla, která vychází vstříc vašim nejnáročnějším požadavkům. Klasické i moderní solitéry dokazují, že záleží nejen na tom, kde sedíte, ale i v čem.
Sedací soupravy Böhm Albi


Model z řady Elastic collection.

Klasické proporce dávají tomuto modelu nádech solidnosti a nadčasovosti. Komfort sezení zajišťují vysoce elastické studené pěny a unikátní rouno Struto Elastic. Při doplnění hlavovou opěrkou získáte podobně pohodlné sezení jako u vysokých modelů. Jedinečná možnost efektního podsvícení celé sedací soupravy včetně pultu může být pěkným doplňkem interiéru. Nohy i pult mohou být vyrobeny z ušlechtilých dřevin. To platí i pro modely Bern a Trento.
Sedací soupravy Böhm Rio


Pohodlné sezení pro zákazníky vyšších postav splní sedačka RIO z řady RODINA
Rozkládání, úložný prostor i podhlavníky jsou samozřejmostí. Široká nabídka možností uspořádání
Sedací soupravy Böhm Gaja


Sedací souprava GAJA z řady RODINA splní všechna přání. která rodina od sadačky potřebuje.Děti získají více prostoru na hraní odstraněním volných opěradlových polštářů. Milá návštěva pohodlně na rozložené sedačce přespí a úložný prostor poslouží k uložení přikrývek.
Kvalita a přesné řemeslné provedení každého detilu je pro nás samozřejmostí.
Sedací soupravy Böhm Miami


Exkluzivní, elegantní model neotřelý tvar - to je MIAMI .


Design, vysoká kvalita použitých materiálů, příkladné řemeslné zpracování. Vše pro radost z bydlení.
Sedací soupravy Böhm Trento


Model z řady Elastic collection.


Model konstrukčně shodný s modelem Bern. Jednoduché linie s jemným štepováním zdůrazňují precizní řemeslné
zpracování. Trento je exkluzivní sedací souprava se všemi výhodami této modelové řady.
Sedací soupravy Böhm Porto


Rozkládání, úložný prostor a polohovací opěráky hlavy - to vše najedete a sedací soupravě PORTO z řady RODINA Dokonalá {tucne}funkčnost/{tucne}, velký výběr potahových materiálů .
Sedací soupravy Böhm Padova


Klasická řada

Padova – rozkládací pohovka vhodná do jakéhokoliv prostoru. Univerzální, velmi pohodlná. Její lůžko skýtá plnohodnotné spaní na každý den. Padova Vašim snům dodá jiný rozměr!
Sedací soupravy Böhm Style


Modely řady RETRO


Style 1925

Sedací souprava z řady Retro collection, který nejenom svým názvem odkazuje na časy, kdy čas plynul klidněji. Použitím masivní bukové a překližkové kostry, ocelových pružin, exkluzivních kůží a precizního řemeslného zpracování je dosaženo vysoké hodnoty po generace.


Style 1930

Sedací souprava z řady Retro collection. Nadčasový model s tvary, kterými příroda jen hýří Vás uchvátí nejenom použitím špičkových materiálů, ale i příjemnou robustností podtrhující hodnotu řemeslné práce a vysoké kvality. Tak jako u ostatních modelů řady Retro collection i zde najdete bukovou a překližkovou kostru, kvalitní pružinovou vložku a možnost výběru těch nekvalitnějších potahových materiálů.


Style 1940

Model z řady Retro collection. Elegantní model vyznačující se nejenom použitím kvalitních materiálů, ale i promyšleným spojením prostorného sedáku s úzkou područkou. Toto zaručuje modelu 1940 kompaktní rozměry a použitelnost v mnohých typech interiérů.

Sedací soupravy Böhm Leon


Klasická řada

Společně se sedací soupravou Leon vytvoříte ze svého domova elegantní a prostorné místo plné pohodlí a klidu.
Sedací soupravy Böhm Brest


Sedací soupravy Böhm Viana


Sedací soupravy Böhm Los Angeles


Model řady RETRO

Luxusní sedací souprava Los Angeles vám zajistí andělské spočinutí. Během okamžiku se ocitnete ve městě andělů a vaše běžné starosti se rozplynou. Tento model přináší kousek hollywoodského lesku přímo do vašeho obývacího pokoje. Pohodlně usazeni můžete snít třeba o kariéře filmové hvězdy...
Sedací soupravy Böhm Oulu


Sedací soupravy Böhm Domingo


Moderní řada

Promyšlené spojení jednoduchosti a vytříbené elegance přináší sedací souprava Domingo. U tohoto modelu oceníte rovněž vysokou míru variability. Domingo navíc díky své jednoduchosti zapadne do každého interiéru.
Sedací soupravy Böhm Bern


Řada Elastic collection - NOVINKA v sedacích soupravách, sedací souprava BERN.
Vysoký komfort sezení zajišťují vysoce elastické studené pěny a výborně řešená hlavová opěrka. Jako první v Evropě je používána nová generace polyesterového rouna vyrobeného vyjímečnou technologií. Toto rouno nabízí vyšší třídu prodyšnosti a nezdržuje se v něm nepříjemná vlhkost. Proto posouvá sedací soupravu BERN do nejvyšší kategorie čalouněného nábytku a svými vlastnostmi uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka

Sedací souprava BERN:
  • kostra : tvrdé dřevo, překližka, dřevotříska
  • pérování: kombinace vlnitých pružin a elastických popruhů
  • čalounění:vysoce elastické PUR pěny, unikátní polyesterové rouno použité jako první v Evropě
  • provedení: sedák a opěrák pevný, ozdobné štepování, možnost kombinací barev
  • funkce: polohovací opěráky pro pohodlné opření hlavy s nastavitelným úhlem
  • nohy: možnost volby kovového (chrom lesk) nebo dřevěného provedení (5 barevných variant dřeva)Sedací soupravy Böhm Como


Model z řady Elastic collection.


U této sedací soupravy je kladen důraz na ergonomii sezení. Proporce, tuhost sedáku, opěráku a bederní opěrky poskytnou dlouhodobé a pohodlné sezení. Souprava nabízí čtyři varianty područek. U širší varianty je k dispozici úložný prostor s polohovatelným loketníkem. Vyšší postavy mohou zvolit polohovatelnou opěrku hlavy. Design soupravy podtrhuje originální štepování.


Akční nabídky
SLEVYNábytek Leblová M&Z
Sedací soupravy, Nábytek Leblova M&Z Pardubice

Napište nám:    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Poslední aktualizace: čtvrtek 2. květen 2024 – 12:04'54"

© Copyright 2019 Leblová M & Z - All rights reserved

 

Informace o zpracování osobní údaju - GDPR